Nobel Otel

Merkezi ulaşım ağı ve resmi kurumlara beş dakika mesafede, iş hayatının nabzının attığı konumda yer alan Nobel Otel'de, konforun ötesinde huzuru ve rahatlığı bir arada deneyimlemenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Bu web sitesinin sayfalarında bulunan tüm materyaller, Türkiye ve diğer ülkelerin telif hakkı yasaları kapsamında korunmaktadır. Bu web sitesinin sayfalarında yer alan bazı isimler, kelimeler, başlıklar, deyimler, logolar, ikonlar, grafikler veya tasarımlar Aslan Turizm A.Ş.'nin ticari unvanlarını, ticari markalarını veya hizmet markalarını oluşturabilir. (Nobel) veya bağlı kuruluşları, bunları kullanmak için lisans almış olabilir. Bu web sitesindeki sayfalarda ticari markaların, ticari adların veya hizmet markalarının görüntülenmesi, başka birine herhangi bir lisans verildiği anlamına gelmez.

Bu web sitesinde yayınlanan materyalleri ticari olmayan amaçlarla indirebilir, geçici olarak tek bir bilgisayarda saklayabilir ve yalnızca kendi kişisel amaçlarınız için yazdırabilirsiniz. İndirilen herhangi bir içerikte herhangi bir mülkiyet hakkı almadığınızı kabul etmektesiniz. Materyalin kopyalarını herhangi bir amaçla dağıtamaz veya oluşturduğunuz veya işlettiğiniz herhangi bir sitede 'çerçevelendiremezsiniz'. Bu web sitesindeki herhangi bir içerikte yer alan tüm telif hakkı bildirimlerine, bilgilere ve kısıtlamalara uymayı kabul etmektesiniz.

Ticari markalar, ticari isimler ve hizmet markaları dahil olmak üzere bu web sitesinde yayınlanan materyallerin yetkisiz olarak indirilmesi, iletilmesi, yeniden yayınlanması veya diğer kopyalanması veya değiştirilmesi, federal, ortak veya medeni hukuk ticari marka yasasını ve telif hakkı yasasını ihlal edebilir ve yasal işlemle sonuçlanabilir. .

NOBEL OTEL, bu web sitesinde bulunan ticari adlarının, ticari markalarının ve resimlerinin izinsiz kullanımına karşı yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.